Referta Milling Centre

Цифрова зуботехнічна лабораторія РЕФЕРТА використовує в своїй роботі прогресивне CAD / CAM обладнання для досягнення максимальної точності якості і естетики виготовлених ортопедичних конструкцій.

На нашу думку, нові цифрові технології і професіоналізм наших техніків – запорука отримання найкращого результату у виготовленні робіт будь-якої складності.

Ми дбаємо про наших пацієнтів, їхній комфорт і часу, тому ставимо за мету виконувати роботу в найоптимальніші терміни. У цьому нам допомагає передове обладнання різного спрямування і функціоналу, яке ми використовуємо на всіх етапах при виконанні роботи.

Наше обладнання

«SNAP» - це сканер, який дозволяє проводити стаціонарне і мобільне сканування обличчя і миттєво створювати 3D файл
«Swing Scanner» від компанії DOF - високоточний стоматологічний 3D сканер моделей
ASIGA 3D Printing - високоточний принтер для друку 3D моделей з композитних матеріалів
Фрезерний верстат Roland DWX-52D - стоматологічний фрезерний верстак. З його допомогою можливе фрезерування діоксиду циркону, PMMA, PEEK
Scaner Calipso - операційний мікроскоп, призначений для стереоскопічного спостереження зі збільшенням + підключення цифрового документування
EASY view 3D від компанії Renfert - інноваційний відеомікроскоп з 3D-монітором. Відтворення зображення за допомогою 4 різних режимів перегляду об'єкта, оптимізованих для різних матеріалів
EDGE Dental Scanner від компанії DOF - високоточний стоматологічний 3D сканер моделей
Zeiser Model System - піндекс система для розбірних моделей
Sirona Cerec Primenel - є професійним фрезерним верстаком за допомогою якого можна створювати вініри і коронки в повноцінній анатомічній формі
TruPrint 1000 Multilaser - двухлазерний принтер, що володіє перевагами адитивної технології SLM. За допомогою TruPrint 1000 можна виготовляти деталі практично будь-якої геометричної форми.
Матеріал для друку CoCr TruPrint 1000 Multilaser
Блоки IPS e.max CAD / CAM (CEREC / inLab) - унікальний матеріал виготовлений з інноваційної дісілікат-літієвої склокераміки, найкращий для повноанатомічних реставрацій
Запишіться на
безкоштовний огляд
Запишіться на безкоштовний огляд і ми підберемо найкращий
варіант під вашу ситуацію та бюджет

  TruPrint 1000 (Trumpf) - верстат для друку металу CoCr

  Металокерамічні конструкції (коронки і мости) продовжують залишатися найпопулярнішими методами протезування, незважаючи на впровадження нових матеріалів в стоматологічну практику.

  Але які таємниці зберігає в собі найпопулярніша коронка?

  Власникам металокерамічних коронок необхідно задуматися над тим, який вплив вони мають на здоров’я людини. Каркас, як правило, виготовляється зі сплаву кількох металів: нікелю, кобальту, хрому, молібдену, берилію і галію.

  Метал на основі нікелю – дешевий матеріал, тому його зазвичай використовують для каркаса коронки або мостовидного протезу, проте у нього є багато недоліків – це токсичний вплив на організм. Крім того – це потужний алерген.

  Вчені довели, що поєднання нікелю викликає ряд неприємних явищ: зниження імунітету (підвищується сприйнятливість до вірусних інфекцій), головний біль, захворювання печінки і нирок. А якщо у людини є алергічна реакція на нікель (до 35% населення страждає алергією на нікель), то виникає відчуття дискомфорту в роті, біль, печіння, почервоніння і припухлість ясен.

  У Німеччині, Франції, Швейцарії та в інших країнах Європи використання нікелю в стоматології і в ювелірному виробництві заборонено на законодавчому рівні. В нас же, через дешевизну, це найпопулярніший матеріал.

  Як врятуватися від нікелю? Залишається ще один шанс – відносно недорогі коронки зі сплаву кобальту з хромом (CoCr).

  CoCr сплави спочатку застосовувалися в загальній ортопедичній практиці для ендопротезування великих суглобів, і вже звідти прийшли в зубне протезування. Вони послужили альтернативою сплавів, що містять золото при виготовленні каркасів коронок і дугоподібних протезів. Такі параметри, як біосумісність і корозійна стійкість, в кобальт-хромових і золотовмісних сплавах схожі, а міцність – набагато більше.

  Якщо виготовляти каркаси з CoCr методом лиття, технік стикається з лінійної усадкою каркаса, а також з утворенням пір під час лиття.

  У підсумку, це призводить до неточної посадці і поломки зубних протезів. Ці мінуси в роботі з CoCr зникли з появою нової технології SLM (селективне лазерне плавлення металу). Каркаси для металокераміки, балкові конструкції з CoCr, виготовлені методом SLM, відрізняються абсолютною точністю, високою стійкістю до корозії, біосумісні і міцністю.

  Двохлазерний TruPrint -1000 Multilaser, виробництва Німеччини, гарантує ідеальну посадку роботи з металу CoCr 100% чистоти.

  Застосування волоконного лазера дозволяє отримати високоточний виріб, що перевершує по міцності над аналогами, виготовленими методом лиття.