Цифрова зуботехнічна лабораторія РЕФЕРТА використовує в своїй роботі прогресивне CAD / CAM обладнання для досягнення максимальної точності якості і естетики виготовлених ортопедичних конструкцій.
На нашу думку, нові цифрові технології і професіоналізм наших техніків – запорука отримання найкращого результату у виготовленні робіт будь-якої складності.
Ми дбаємо про наших пацієнтів, їхній комфорт і часу, тому ставимо за мету виконувати роботу в найоптимальніші терміни. У цьому нам допомагає передове обладнання різного спрямування і функціоналу, яке ми використовуємо на всіх етапах при виконанні роботи.
Наше обладнання
безкоштовний огляд
варіант під вашу ситуацію та бюджет
Металокерамічні конструкції (коронки і мости) продовжують залишатися найпопулярнішими методами протезування, незважаючи на впровадження нових матеріалів в стоматологічну практику.
Але які таємниці зберігає в собі найпопулярніша коронка?
Власникам металокерамічних коронок необхідно задуматися над тим, який вплив вони мають на здоров’я людини. Каркас, як правило, виготовляється зі сплаву кількох металів: нікелю, кобальту, хрому, молібдену, берилію і галію.
Метал на основі нікелю – дешевий матеріал, тому його зазвичай використовують для каркаса коронки або мостовидного протезу, проте у нього є багато недоліків – це токсичний вплив на організм. Крім того – це потужний алерген.
Вчені довели, що поєднання нікелю викликає ряд неприємних явищ: зниження імунітету (підвищується сприйнятливість до вірусних інфекцій), головний біль, захворювання печінки і нирок. А якщо у людини є алергічна реакція на нікель (до 35% населення страждає алергією на нікель), то виникає відчуття дискомфорту в роті, біль, печіння, почервоніння і припухлість ясен.
У Німеччині, Франції, Швейцарії та в інших країнах Європи використання нікелю в стоматології і в ювелірному виробництві заборонено на законодавчому рівні. В нас же, через дешевизну, це найпопулярніший матеріал.
Як врятуватися від нікелю? Залишається ще один шанс – відносно недорогі коронки зі сплаву кобальту з хромом (CoCr).
CoCr сплави спочатку застосовувалися в загальній ортопедичній практиці для ендопротезування великих суглобів, і вже звідти прийшли в зубне протезування. Вони послужили альтернативою сплавів, що містять золото при виготовленні каркасів коронок і дугоподібних протезів. Такі параметри, як біосумісність і корозійна стійкість, в кобальт-хромових і золотовмісних сплавах схожі, а міцність – набагато більше.
Якщо виготовляти каркаси з CoCr методом лиття, технік стикається з лінійної усадкою каркаса, а також з утворенням пір під час лиття.
У підсумку, це призводить до неточної посадці і поломки зубних протезів. Ці мінуси в роботі з CoCr зникли з появою нової технології SLM (селективне лазерне плавлення металу). Каркаси для металокераміки, балкові конструкції з CoCr, виготовлені методом SLM, відрізняються абсолютною точністю, високою стійкістю до корозії, біосумісні і міцністю.
Двохлазерний TruPrint -1000 Multilaser, виробництва Німеччини, гарантує ідеальну посадку роботи з металу CoCr 100% чистоти.
Застосування волоконного лазера дозволяє отримати високоточний виріб, що перевершує по міцності над аналогами, виготовленими методом лиття.