Чистка та профілактика

Щоб ваші зуби були здорові, необхідно регулярно проводити додаткові гігієнічні процедури у стоматолога.
Щоб ваші зуби були здорові, необхідно регулярно проводити додаткові гігієнічні процедури у стоматолога.

Ми робимо професійну гігієнічну чистку зубів апаратом AirFlow. Процедура безболісна і дає легкий ефект відбілювання зубів на тривалий термін.
Показать больше Свернуть

  Апарат AirFlow для чистки зубів
  Професійна чистка зубів за допомогою спеціального апарату і повітряно-водно-порошкової суміші. Ідеальний склад чудово справляється з видаленням зубного нальоту
  Дивитися відео
  Вартість послуг
  Чистка
  Гігієнічна чистка скейлером (1 щелепа)
  450 грн
  Гігієнічна чистка апаратом Air-Flow (1 щелепа)
  520 грн
  Полірування
  Комплексна гігієна зубів (2 щелепи)
  1400 грн
  Полірування зубів проф. пастою (1 щелепа)
  250 грн
  Запишіться на
  безкоштовний огляд
  Запишіться на безкоштовний огляд і ми підберемо найкращий
  варіант під вашу ситуацію та бюджет

   Гігієна зубів

   Професійна гігієна зубів являє собою поєднання кількох процедур, спрямованих на підтримку здоров’я і чистоти ротової порожнини. В рамках процедури лікар видаляє зубні наліт і камені, полірує емаль і завдає спеціальні зміцнюючі засоби. Завдяки професійній гігієні можна не тільки підвищити естетику, а й провести якісну профілактику виникнення багатьох захворювань.

   Навіщо потрібна професійна гігієна порожнини рота

   Професійна чистка зубів дозволяє видалити:

   • ігментований наліт;
   • зубні камені;
   • щільні зубні відкладення;
   • наліт “курця”.

   Важливість цієї процедури часто недооцінюють, вважаючи, що щоденного очищення зубів більш ніж достатньо. Але навіть найсучасніша і найякісніша зубна щітка з дорогою пастою не можуть гарантувати ефективне очищення від нальоту і каменів, особливо в найважкодоступних частинах ротової порожнини.

   Ускладнити процес домашнього чищення зубів може особлива будова щелепи, прикусу, підвищена чутливість, а також відсутність кількох зубів. Ці фактори можуть вплинути на якість самостійного очищення. Також в домашніх умовах практично неможливо усунути можливі запальні процеси і виявити деякі захворювання на початкових етапах їх розвитку.

   Чистка необхідна, якщо у пацієнта є схильність до появи твердого нальоту, який неможливо видалити якісно і безпечно в домашніх умовах. Причини можуть бути дві: несвоєчасне лікування або аномальний розвиток зубів і щелепи.

   Варто звернутися до стоматолога, якщо вам потрібне ортодонтичне лікування, ремінералізуюча терапія, реставрація зубів, відбілювання і імплантація. Деякі осередки ураження можуть знаходитися в так званих “сліпих зонах”, очистити які може тільки стоматолог з використанням професійних засобів і обладнання.

   Показання

   Показання до проведення професійного чищення зубів прості:

   • неякісна домашня гігієна;
   • скупченість зубів;
   • стоматологічне лікування;
   • наявність відкладень, каменю і нальоту;
   • необхідність зміцнення емалі;
   • особливості прикусу.

   Протипоказання

   Протипоказання до проведення професійного чищення можуть бути відносними і абсолютними. У числі перших виділяють наявність онкологічних захворювань і порушене згортання крові. Під час огляду стоматолог визначить, чи можна вам робити процедуру в залежності від особливостей організму.

   Абсолютних протипоказань трохи більше:

   • перші 10 днів після видалення зуба;
   • запальні стоматологічні захворювання в гострій формі;
   • гострі легеневі захворювання;
   • вік до 14 років (можуть використовуватися спеціальні пасти для полірування, але піскоструминний метод і ультразвук протипоказані).

   У числі можливих протипоказань можуть вказувати вагітність і наявність кардіостимуляторів в разі, якщо в процесі чистки зубів використовується ультразвук для видалення твердих відкладень. Цю інформацію варто уточнити у лікуючого стоматолога.

   Чистка Air Flow

   Професійна гігієна зубів виконується за допомогою системи Air Flow. За допомогою спеціального обладнання стоматолог очищає наліт сумішшю, що складається з абразивних частинок і води. Вона подається потужним струменем на кожен окремий зуб, дозволяючи прибрати всі відкладення і будь-які залишки їжі. Також Air Flow підходить для позбавлення від пігментів, які залишаються після куріння, вживання кави, чаю, ягід та інших продуктів.

   Етапи професійного чищення зубів

   Професійне чищення зубів в Києві в центрі “РЕФЕРТА” проводиться в кілька етапів. Спочатку стоматолог оглядає порожнину рота і оцінює стан порожнини. Залежно від результатів огляду та консультації лікар може змінити спосіб проведення чистки зубів або призначити інші процедури. Перша консультація з співробітником “РЕФЕРТИ” безкоштовна, і вже на ній ви можете задати всі питання, що цікавлять.

   Сама процедура починається з процесу видалення всіх твердих відкладень. Стоматолог видаляє камені за допомогою ультразвуку, так як механічний спосіб не завжди може бути ефективним. Після цього лікар використовує повітряно-абразивну обробку Air Flow, яка усуває пігментований наліт. Емаль зубів не пошкоджується, незважаючи на активний вплив компонентів.

   Після видалення зубного каменю і нальоту на зуби наноситься спеціальна паста з підвищеним вмістом фтору. З її допомогою зуби поліруються і додатково захищаються від будь-яких негативних впливів. Після проведення професійного чищення зубів не варто пити і їсти протягом 30 хвилин. На початку бажано утриматися від вживання їжі та напоїв, що містять в собі харчові барвники.

   Підтримка ефекту в домашніх умовах

   Одноразової професійної чистки зубів недостатньо, щоб вони завжди залишалися білими і чистими. Домашній догляд дозволяє зберегти ефект на тривалий час, а також проводити профілактику різних захворювань. Важливо чистити зуби два рази в день: вранці і ввечері. Не можна використовувати відбілюючу пасту з абразивними частинками в складі, щоб не пошкодити емаль. Також не варто тиснути на щітку занадто сильно – через це щетинки заламуються, а ефективність очищення знижується.

   Лікарі рекомендують використовувати зубну нитку для видалення залишків їжі, скребок для видалення нальоту з язика і ополіскувачі. Це допоможе усувати всі мікроорганізми, бактерії і наліт.

   Професійне чищення зубів: ціна і послуги

   Ціна професійного чищення зубів в Києві залежить від обсягу робіт і обраної методики. Пацієнти можуть скористатися послугою гігієнічної чистки ультразвуковим скейлером – очищення 1 щелепи обійдеться в 450 гривень. Чистка однієї щелепи апаратом Air-Flow коштує 520 гривень. Комплексна гігієна двох щелеп коштує 1400 гривень, а очищення тільки однієї щелепи спеціальною пастою обійдеться в 250 гривень.