Хірургія

Незважаючи на те, що сьогодні існують різні методи, щоб зберегти здоров'я зубів, іноді процедура видалення буває просто необхідною.
Незважаючи на те, що сьогодні існують різні методи, щоб зберегти здоров'я зубів, іноді процедура видалення буває просто необхідною. Але не переймайтеся, наші фахівці проводять операції швидко і безболісно, із застосуванням найсучасніших інструментів.
Показать больше Свернуть

  Портативний візіограф VATECH EZRAY AIR
  Компактний і зручний інтраоральний апарат для отримання точкового рентген знімка. Справжній прорив сучасної стоматології, що дозволяє створювати моментальні чіткі зображення
  Дивитися відео
  Вартість послуг
  Видалення зубів
  Видалення молочного зуба
  200 грн
  Видалення пародонтозного зуба
  450 грн
  Видалення однокореневого зуба
  650 грн
  Видалення багатокореневого зуба
  750 грн
  Атипове видалення - 1 ст. складності
  1050 грн
  Атипове видалення - 2 ст. складності
  1450 грн
  Атипове видалення - 3 ст. складності
  2450 грн
  Догляд після видалення
  Накладення швів
  200 грн
  Зняття швів
  100 грн
  Розкриття періодонтального абсцесу
  450 грн
  Висічення капюшона в області 8-х зубів
  690 грн
  Цистектомія з резекцією верхівки кореня зуба
  1850 грн
  Коагуляція ясен в області 1-го зуба
  100 грн
  Запишіться на
  безкоштовний огляд
  Запишіться на безкоштовний огляд і ми підберемо найкращий
  варіант під вашу ситуацію та бюджет

   Хірургія

   Хірургія найчастіше асоціюється з повним видаленням хворих зубів, однак спектр послуг, що надаються в центрі “РЕФЕРТА” набагато ширше. Використання передових технологій та високий професіоналізм наших співробітників допоможуть вирішити будь-які проблеми з мінімальним пошкодженням здорових м’яких і кісткових тканин. Процедури проводяться безболісно і допомагають уникнути більш серйозних проблем із зубами в майбутньому.

   Послуги

   Хірургія в Києві може включати в себе кілька послуг. Складність проведення операції та її тривалість залежить від складності стану пацієнта і кількості пошкоджених зубів. Втручання призначається тільки в крайньому випадку, коли зуб не можна вилікувати або врятувати. Нашим лікарям важливо попередити можливі ускладнення: деякі інфекції можуть впливати не тільки на здорові тканини ротової порожнини, а й на весь організм в цілому. Головне завдання співробітників “РЕФЕРТИ” – подарувати вам життя без болю і дискомфорту.

   Видалення пародонтозного зуба

   Видалення зуба є останньою стадією боротьби з пародонтозом, тоді інші методи для його збереження і відновлення неефективні. Ця операція нескладна, вона проводиться під місцевою анестезією і займає небагато часу. Лікар вводить препарат, відшаровує ясна від зуба і акуратним рухом витягує його. Якщо є необхідність, стоматолог накладає шов і прописує ліки.

   Видалення однокореневого зуба

   Це проста операція, яка проводиться для видалення рухомого зуба, ураженнях пародонтозу, у випадках, коли пацієнту потрібно протезування. Також в числі показань можуть бути різні небезпечні запалення. Рекомендується при надкомплектних зубах. Операція триває не більше 30 хвилин, для неї не потрібна спеціальна підготовка. Вона проводиться максимально просто: стоматолог розхитує хворий зуб і витягує його з лунки.

   Видалення багатокореневого зуба

   Цей процес більш складний, тому для нього потрібна підготовка і ретельне обстеження. Можливе проведення рентгенографічного обстеження, щоб точно визначити ступінь руйнування зуба і кістки в районі кореня. Після операції важливо перевірити, щоб в лунці не залишилися уламки кістки і загоєння пройшло максимально швидко.

   Складне видалення

   Ця операція проводиться в разі, якщо для повного видалення зуба потрібно розрізати ясна, розпиляти зуб або провести інші додаткові маніпуляції. Складне видалення може призначатися пацієнтам з не до кінця прорізаними зубами (особливо часто вісімками) або наявністю молярів, у яких є безліч викривлених коренів. Особливості проведення такого оперативного втручання залежать від особливостей зуба, його розвитку та ступеня руйнування.

   Складне видалення зуба може тривати більше півгодини, до 60 хвилин. Так як просто витягти вражений зуб не вийде, лікарю необхідно використовувати додаткові інструменти, які не призначені для найпростіших операцій. Після проведення складного видалення процес загоєння проходить важче, довше і болючіше, тому стоматолог обов’язково призначить вам медикаменти для полегшення стану.

   Цистектомія

   Цистектомія з резекцією верхівки кореня є операцією, в ході якої лікар видаляє кісту. Процедура дозволяє зберегти тіло зуба, прибираючи тільки частину тканин. Вона проводиться тільки в тому випадку, якщо інше лікування абсцесів, кіст або абсцесів не приносить бажаного результату. Утворення можуть стати причиною руйнування здорових тканин, тому операція проводиться тільки при наявності прямих показань.

   Стоматолог-хірург проводить операцію близько однієї години з використанням анестезії. Дистанційна тканина відновлюється протягом 3-4 місяців, при цьому раніше уражений зуб зберігає усі свої властивості. Проведення такого втручання можна довірити тільки лікарю з великим досвідом і високою кваліфікацією, тому лікування в клініці “РЕФЕРТА” залишить у вас тільки найкращі враження.

   Показання

   Для проведення хірургічного втручання повинні бути вагомі свідчення. Лікар може призначити операцію, якщо хворий зуб:

   • травмує слизову;
   • рухливий;
   • не береться відновленню через сильний руйнування;
   • став причиною кісти або абсцесу, які впливають на весь організм;
   • не береться консервативному лікуванню;
   • має травмований корінь або коронку.

   Хірургічні операції проводяться тільки після повного обстеження ротової порожнини і постановки точного діагнозу. Спочатку клієнти можуть отримати безкоштовну консультацію, в рамках якого лікар огляне зуби, виявить причину дискомфорту і розповість про можливі плани лікування.

   Протипоказання

   Видалення зубів може бути протипоказано по ряду причин, серед яких:

   • гемангіома;
   • злоякісна пухлина зуба;
   • ГРВІ;
   • інфаркт міокарда;
   • захворювання серцево-судинної системи;
   • ангіна;
   • погане згортання крові;
   • гінгівіт;
   • гострий стоматит.

   Кожен випадок стоматолог хірург розглядає в індивідуальному порядку. У деяких випадках протипоказання можуть бути відносними. Лікар порівнює ризики і вибирає оптимальний варіант для вирішення проблеми. Важливо, щоб стан пацієнта нормалізувався, якщо під час відвідування фахівця його захворювання знаходиться на стадії загострення.

   Ціни хірургії

   Перед тим, як записатися на операцію, кожному клієнту надається можливість отримати безкоштовну консультацію від потрібного фахівця. В рамках обговорення стоматолог проведе огляд, дасть оцінку стану хворого зуба і розповість про всі можливі етапи видалення зубів.

   Видалення парадонтозного зуба коштує від 450 гривень, однокореневого – від 650, багатокореневого – від 750. Складне видалення коштує 1450 гривень, а цистектомія з резекцією верхівки кореня обійдеться в 1850 гривень. Лікар попередить вас про можливі додаткові витрати, які можуть з’явитися в ході проведення особливо складних операціях.

   Хірургія в Києві “РЕФЕРТА” використовує в роботі сучасне обладнання та найкращі препарати, в тому числі для анестезії. Наші співробітники контролюють кожен крок виконання операції, тому видалення зубів будь-якої складності, а також проведення цистектомії будуть максимально ефективними і якісними. Проявлення побічних ефектів – винятковий випадок, так як стоматологи дбайливо ставляться до кожного пацієнта. Найращий стоматолог-хірург в Києві вже чекає вас на прийом, щоб вирішити будь-які проблеми і подарувати здорову усмішку!