Комп'ютерна томографія

Дентальний 3D томограф NewTom GO 2D / 3D - це турбота про здоров'я і безпеку пацієнтів і лікарів
Дентальний 3D томограф NewTom GO 2D / 3D - це турбота про здоров'я і безпеку пацієнтів і лікарів. Підвищена чіткість і деталізація знімків дозволяє гарно переглянути всі деталі про стан щелепи, можливі деформації і захворювань м'якої і кісткової тканини.
Показать больше Свернуть

  Причини записатися на комп'ютерну томографію
  Якісні і чіткі 3D-знімки
  Безпечне сканування
  Широкий спектр зон сканування
  Оперативність і багатозадачність
  Вартість послуг
  Діагностика
  Цифрова рентгенографія
  100 грн
  Ортопантомограма
  250 грн
  Комп'ютерна томографія
  Комп'ютерна томографія сегмента (2-4 зуба)
  300 грн
  Комп'ютерна томографія - 1 щелепа
  400 грн
  Комп'ютерна томографія - 2 щелепи
  600 грн
  Цифровий дентальний рентгенапарат NewTom GO 2D / 3D
  Комп'ютерна томографія залишається на сьогоднішній день одним з найбільш інформативних діагностичних методів в сучасній стоматології
  Дивитися відео
  Запишіться на
  безкоштовний огляд
  Запишіться на безкоштовний огляд і ми підберемо найкращий
  варіант під вашу ситуацію та бюджет

   Комп'ютерна томографія

   Комп’ютерна томографія зубів – процедура, без якої не можна уявити розвиток стоматології. З її допомогою можна зробити детальний знімок, на якому можна розглянути особливості розвитку і будови коренів, зубів, каналів, вивчити кісткову тканину і поставити точний діагноз. 3D знімок зубів корисний для планування операції по імплантації, лікуванні ясен і інших процедур, для яких важлива точність. КТ використовується в усіх напрямках: дитячої, хірургічної, ортодонтичної і терапевтичної стоматології, так як не приносить ніякого час і дискомфорту.

   Під час проведення процедури застосовується простий принцип: кісткові і м’які тканини по-різному пропускають рентгенівські промені. Спеціальний детектор вловлює їх, завдяки чому і виходять знімки, які складають собою 3D модель. Результати проведеного дослідження зберігаються на диску, який видається пацієнту і базі клініки “РЕФЕРТА”. Це дозволяє створювати копії висновків і 3D моделей, вивчати їх, якщо це необхідно для інших досліджень.

   Переваги процедури

   Лікар призначає КТ зубів після першого огляду. Він визначає особливості вашого організму, і для більш точної постановки діагнозу потребує отримання якісного знімка різних тканин. Процедура дозволяє:

   • визначити характеристики кісток;
   • виявити можливі новоутворення, їх вид і розміри;
   • знайти запальні процеси;
   • розглянути аномалії в розвитку зубів і щелепи;
   • оцінити ушкодження після отриманої травми;
   • визначити ступінь руйнування кістки;
   • змоделювати можливий результат імплантації.

   За допомогою томографії можна визначити як стан всієї щелепи і зубного ряду, так і окремих зубів, які потребутюь обстеження і лікування. Лікар отримує детальну інформацію, що дозволяє поставити точний, безпомилковий діагноз і призначити правильне лікування. У стоматологічному центрі “РЕФЕРТА” використовується сучасний рентгенапарат NewTom GO 2D / 3D, який зарекомендував себе в міжнародній медичній спільноті.

   Показання

   КТ зубів застосовується у всіх областях стоматології. Процедура дозволяє отримати максимально точну і детальну інформацію про стан м’яких і кісткових тканин, ясен, зубних каналів. За допомогою томографії можна виявити будь-які новоутворення, визначити їх розмір і тип. У числі основних показань для комп’ютерної томографії перераховують:

   • наявність новоутворень;
   • аномалії розвитку щелепи;
   • переломи, удари і вивихи щелепи;
   • періодонтит;
   • пульпіт;
   • необхідність ортодонтичного лікування;
   • створення брекет-систем;
   • необхідність установки імплантів.

   Також 3D знімок зубів дозволяє провести якісну діагностику захворювань, карієсу і його прихованого перебігу, перевірити зубні канали. КТ в стоматології робиться для контролю стану тканин і швидкості їх загоєння після оперативного втручання. Процедура проводиться в обов’язковому порядку перед установкою брекетів, імплантів і перед синус-ліфтингом.

   Протипоказання

   Як і у будь-який інший процедури, КТ зубів має несуттєві протипоказання. Його не рекомендується робити вагітним жінкам протягом трьох перших місяців вагітності. Також томографія протипоказана в період лактакціі. Відносним протипоказанням може бути алергічна реакція, про неї обов’язково потрібно повідомити лікаря, щоб уникнути ускладнень.

   Переваги КТ зубів над рентгеном

   КТ зубів в Києві, в стоматологічному центрі “РЕФЕРТА”, проводиться безболісно, ​​в максимально комфортних для пацієнта умовах. Класичний рентген не дозволяє отримати настільки точні і детальні знімки, за допомогою яких можна розглянути навіть несуттєві зміни в м’яких і кісткових тканинах. При проведенні рентгенівського дослідження картинка виходить плоскою. Вона повністю статична, часто може псуватися через похибки і спотворення, що впливають на результат дослідження. При проведенні КТ, лікар отримує тривимірну модель, яку можна розглядати з різних сторін. Під час комп’ютерної томографії пацієнт отримує менше опромінення, тому проведення такої процедури дозволено навіть дітям.

   Опис процедури

   3D знімок зубів в Києві робиться швидко і безболісно. За проведенням дослідження постійно спостерігатимуть співробітники центру “РЕФЕРТА”, щоб пацієнтові було комфортно і зручно. Під час процедури пацієнт може сидіти або лежати, а розташування всіх сканерів регулюється в залежності від його зрісту: важливо, щоб людина поклала підборіддя на спеціальну підставку. Це дозволяє зберегти повну нерухомість щелепи, щоб знімки вийшли максимально якісними, а ризик похибок звівся до мінімуму

   Перед проведенням томографії лаборант налаштовує апарат NewTom GO 2D / 3D. Він одягає на пацієнта спеціальний свинцевий жилет, який захищає від опромінення і дає загальні інструкції. Далі здійснюється сканування: рухома частина конструкції робить не менше 200 знімків з різних ракурсів. Процес триває не більше хвилини, тому процедура не викликає навіть мінімальний дискомфорт. Потім з отриманих кадрів створюється об’ємне зображення, згідно з яким лікар видає остаточний висновок.

   КТ зубів в Києві: ціни та послуги

   Ціна на 3D знімок зубів в Києві в стоматологічному центрі “РЕФЕРТА” залежить від кількості зубів, які потрібно досліджувати. Комп’ютерна томографія одного сегмента (не більше 4 зубів) коштує 300 гривень, повне обстеження однієї щелепи обійдеться в 400 гривень, 2 щелепи – 600.

   Перед процедурою ви можете отримати безкоштовну консультацію, в рамках якої стоматолог проведе первинний огляд. Він визначить необхідність проведення КТ, визначить головні показання і переконається у відсутності протипоказань, щоб не нашкодити пацієнту. Ви дізнаєтеся точну вартість дослідження в залежності від вашої індивідуальної ситуації і зможете приблизно уявити весь наступний етап лікування і відновлення.