Лазерне відбілювання

Відбілювання зубів - один з найпопулярніших напрямків в естетичній стоматології. Процедура з нашим сучасним апаратом Beyond Polus Advanced Ultra допоможе вам
Відбілювання зубів - один з найпопулярніших напрямків в естетичній стоматології. Процедура з нашим сучасним апаратом Beyond Polus Advanced Ultra допоможе вам насолоджуватися білосніжною посмішкою вже після першого відвідування. Ваші зуби будуть виглядати більш здоровими, а ви - щасливими
Показать больше Свернуть

  Переваги професійного відбілювання Beyond Polus Advanced Ultra
  Безболісність
  Працює при низькій температурі, тому пацієнти з чутливими зубами не відчувають дискомфорт
  Унікальна технологія
  Дозволяє освітлити зуби на 7 тонів
  Економія часу
  Розширена функція ультразвуку скорочує час процедури до 40 хвилин
  Безпека процедури
  Холодне світло не завдає шкоди слизовій порожнини рота, а УФ-випромінювання видаляється спеціальними фільтрами
  Домашнє відбілювання Opalescence
  Не потребує для активації впливу на гель світловим або тепловим випромінюванням, що дозволяє відбілювати зуби в домашніх умовах
  Відбілююча дія гелю заснована на хімічному впливі на забруднення зубів, що виключає фізичне пошкодження емалі
  Відбілювання зубів на 4 тони при тривалому збереженні результату при правильній гігієні порожнини рота
  Гель містить достатню кількість води, щоб не дозволяти зубам пересихати під час процедури

  Гарна білосніжна посмішка – це візитна картка успішної людини. Але природний колір зубної емалі під впливом вживаних продуктів та напоїв стає темним і тьмяним. На допомогу приходить відбілювання зубів.

  На сьогоднішній день одним з найбезпечніших і затребуваних методів є відбілювання за допомогою лампи Beyond Polus Advance.

  Вартість послуг
  Відбілювання зубів Beyond Polus
  Відбілювання зубів системою Beyond Polus Advanced Ultra / до 6-ти зубів
  1100 грн
  Відбілювання зубів системою Beyond Polus Advanced Ultra / 1 щелепа
  1990 грн
  Відбілювання зубів домашнє (відбиток + каппа + 2 шприца)
  от 1500 грн
  Ремінералізуюча терапія (1 щелепа)
  600 грн
  Фторування
  Герметизація фісур неінвазивним методом (1 зуб)
  400 грн
  Герметизація фісур інвазивним методом (1 зуб)
  500 грн
  Фторування зубів (1 зуб)
  100 грн
  Фторування зубів (1 щелепа)
  500 грн
  Відбілювання зубів офісне (Beyond - 2 щелепи)
  3650 грн
  Апарат для відбілювання Beyond Polus Advanced Ultra
  Ефективність і комфорт - основні переваги даної професійної системи. Формула гелю, що використовується, підсилює ефект відбілювання, захищаючи покриття зубів від впливу зовнішніх негативних чинників
  Дивитися відео
  Запишіться на
  безкоштовний огляд
  Запишіться на безкоштовний огляд і ми підберемо найкращий
  варіант під вашу ситуацію та бюджет

   Процедура відбілювання зубів

   Професійне відбілювання зубів дозволяє отримати гарну білосніжну усмішку після однієї процедури. Звернувшись з таким запитом до стоматолога, ви не ризикуєте пошкодити емаль, підвищити її чутливість і зіткнутися з іншим дискомфортом. У стоматологічному центрі “РЕФЕРТА” використовуються перевірені матеріали і сучасне устаткування, тому будь-які ризики зводяться до мінімуму

   Система Beyond Polus Advanced Ultra

   Апарат Beyond допомагає освітлити зуби до 8 тонів, при цьому зберігаючи їх здоровими і міцними. Гель з пероксидом карбаміду повністю безпечний, він ефективно видаляє пігментацію. Лампа, яка використовується в процедурі, не випромінює небезпечне для людини світло, в той же час якісно впливаючи на пігменти. Один сеанс процедури займає не більше 40 хвилин, однак отриманий ефект збережеться як мінімум на 2 роки за умови дотримання всіх правил гігієни.

   Завдяки світловому впливу компоненти гелю потрапляють в зуб і видаляють пігменти після окислення. Всього за одну процедуру можна освітлити зуби від 5 до 8 тонів – отриманий результат залежить від їх початкового стану.

   Протипоказання

   Відбілювання зубів можна проводити тільки в тому випадку, якщо ваш стоматолог не виявив ніяких протипоказань. Принципово важливо, щоб зуби були здоровими, інакше від процедури доведеться відмовитися або трохи почекати. У числі протипоказань виділяють:

   • високе стирання поверхні зубів;
   • наявність тріщин на емалі;
   • неповнолітній вік;
   • встановлені брекети;
   • регулярне проведення професійного чищення;
   • період лактації;
   • вагітність;
   • стоматит або велика ймовірність его виникнення;
   • захворювання ясен;
   • алергічна реакція на компоненти гелю.

   Лікарі центру “РЕФЕРТА” обов’язково проводять ретельне обстеження пацієнта перед проведенням процедури відбілювання. Нам важливо, щоб вона принесла найкращий результат і білосніжну посмішку, а не можливі проблеми з зубами або алергію. Важливо попередити стоматолога про особливості організму, алергіях і інших факторах ризику.

   Підготовка до відбілювання

   Для отримання найкращого результату перед процедурою відбілювання потрібно пройти невелику підготовку. В першу чергу потрібен огляд фахівця, який оцінить стан зубів і визначить, чи є у вас які-небудь протипоказання. Якщо все добре, варто пройти процедуру чищення. Навіть найменший шар нальоту обов’язково вплине на підсумковий результат. Він буде помітним, проте не наскільки якісним, як вам хотілося б.

   Як проводиться процедура

   Сеанс триває близько 40 хвилин. Як правило, для отримання видимого ефекту достатньо лише 1 процедури. Стоматолог оглядає зуби і уточнює, який саме відтінок пацієнту хотілося б отримати. Він встановлює спеціальний розширювач і покриває ясна захисним гелем, щоб не піддавати їх впливу відбілюючого складу.

   Слідом лікар наносить на зуби препарат, по черзі обробляючи їх спеціальною лампою. Після цього зуби покривають засобом з вмістом фтору, проводячи так звану ремінералізацію. Це допоможе зміцнити зуби і захистити їх різних чинників, здатних пошкодити їх.

   Догляд після відбілювання

   Відбілювання зубів в Києві в клініці “РЕФЕРТА” дозволяє отримати не тільки красиві білі зуби, але ще і навчитися правильно доглядати за ними. Ще на етапі консультації лікар-стоматолог розповість правила підтримки білизни і чистоти. У перші 5 днів після відбілювання фахівці рекомендують відмовитися від активного вживання продуктів, здатних забарвити емаль. Це шоколад, кава, соуси, червоне вино, чай, ягоди, соки та будь-які продукти з харчовими барвниками.

   Рекомендується позбутися паління або звести його до мінімуму. Також не можна використовувати відбілюючі зубні пасти з абразивними частинками, щоб не пошкодити емаль. Тим більше, що застосування таких засобів не має ніякого сенсу на вже вибілених зубах.

   Домашнє відбілювання

   Відбілювання зубів може бути домашнім. Його головна відмінність в тому, що воно не проводиться в стоматологічній клініці, але при цьому лікар підбирає правильні засоби і слідкує за отриманим результатом. У такого варіанту є явні переваги:

   • невисока вартість;
   • невелика концентрація гелю;
   • використання індивідуальних кап;
   • мінімальний ризик підвищеної чутливості.

   У клініці “РЕФЕРТА” виготовляються капи для кожного пацієнта. Лікар робить відбиток, у ній відливаються моделі зубів, і вже після цього виготовляються капи. Він підбирає оптимальний засіб в залежності від особливостей ваших зубів і результату, який можна отримати в перспективі.

   Домашнє відбілювання проводиться просто: за допомогою шприца в капу заповнюється гель. Капа щільно притискається до зубів, при цьому важливо щоб засіб не випливав. Лікар скаже, протягом якого часу потрібно її носити. Після закінчення визначеного часу капу потрібно зняти, помити і заховати в місце зберігання.

   У продажі є стандартні гелі з такими ж капами, проте лікарі не рекомендують їх купувати. Капа може тиснути, спадати, заподіювати дискомфорт, тому краще робити їх індивідуально по зліпкам ваших зубів. Те ж саме стосується і гелів: після огляду стоматолог підбере правильну концентрацію, щоб не зіпсувати зуби і не пошкодити емаль.

   Відбілювання зубів: ціна

   Ви можете дізнатися скільки коштує відбілювання зубів на першій безкоштовної консультації. Лікар розповість про всі ризики, особливості проведення процедури відбілювання і відповість на всі ваші запитання. Ціна відбілювання зубів в Києві може залежати від кількості зубів, які потрібно відбілити. Відбілювання не більше ніж 6 зубів обійдеться в 110 гривень, однієї щелепи – в 1990 гривень. Домашнє відбілювання (в нього входить капа, 2 шприца і відбиток) обійдеться від 1500 гривень.

   Всі лікарі центру “РЕФЕРТА” – досвідчені професіонали своєї справи з безліччю позитивних відгуків і задоволених клієнтів. Нам важливо, щоб ваша усмішка була красивою, здоровою і доглянутою. А заради цього варто докласти зусиль!