Терапія

Болить зуб, запалилися ясна, з'явилася реакція на гаряче або холодне - вам потрібен терапевт. Лікарі клініки «РЕФЕРТА» надають повний спектр терапевтичних послуг та допоможуть вам вже з першого відвідування
Болить зуб, запалилися ясна, з'явилася реакція на гаряче або холодне - вам потрібен терапевт. Лікарі клініки «РЕФЕРТА» надають повний спектр терапевтичних послуг та допоможуть вам вже з першого відвідування

  Комп'ютерна анестезія
  Інноваційна комп'ютеризована система для проведення різних видів місцевої анестезії
  Лікування під мікроскопом
  Лікування складних кореневих каналів, виявлення тріщин і досягнення високоякісного естетичного ефекту
  Лікування пульпіту
  Лікування внаслідок запущеного глибокого карієсу, при якому відбувається руйнування твердих тканин зуба
  Лікування періодонтиту
  Лікування запалених тканин, що оточують корінь зуба
  Вартість послуг
  Фотополімерна реставрація
  Фотополімерна реставрація Charisma Classic (п. К)
  550 грн
  Фотополімерна реставрація Charisma Classic (с. К)
  750 грн
  Фотополімерна реставрація Charisma Classic (г. к)
  900 грн
  Фотополімерна реставрація Estelite ASTERIA (п. К)
  850 грн
  Фотополімерна реставрація Estelite ASTERIA (с. К)
  980 грн
  Фотополімерна реставрація Estelite ASTERIA (г. к)
  1150 грн
  Художня реставрація
  Художня реставрація фронтального зуба
  2250 грн
  Художня реставрація жувального зуба
  1850 грн
  Використання кофердама
  150 грн
  Дентальний мікроскоп "Calipso" MD500-Dental
  Новий інструмент для діагностики та лікування зубів, який дозволяє виявити навіть найдрібніші пошкодження і дає можливість працювати тільки з ураженими ділянками, не впливаючи на здорові тканини зуба
  Дивитися відео
  Наші роботи
  Запишіться на
  безкоштовний огляд
  Запишіться на безкоштовний огляд і ми підберемо найкращий
  варіант під вашу ситуацію та бюджет

   Терапевтичне лікування

   Терапевтичне лікування зубів – найважливіший і найзатребуваний напрямок в стоматології. Цей розділ спрямований на лікування ясен і окремих зубів, щоб зберегти їх здоровими і красивими без видалення. У клініці “РЕФЕРТА” лікарі проводять детальне обстеження кожного пацієнта, щоб точно визначити схему лікування і привести зуби до ладу за максимально короткі терміни.

   Що включає терапевтичне лікування

   Терапевтична стоматологія включає в себе кілька напрямків, кожен з яких направлений на відновлення зубів, їх лікування та підтримку здорового стану щоб уникнути видалення. Крім лікування, терапевтичне лікування передбачає пломбування.

   Лікування карієсу

   Зуби, уражені карієсом, лікуються за простою схемою: після професійного чищення на них встановлюється пломба. Якщо пошкодження занадто серйозні, процес може бути розділений на декілька етапів, в ході яких встановлюється дві пломби: тимчасову і постійну. Карієс може виникати через:

   • нестачі фтору;
   • поганої води;
   • недостатньої гігієни ротової порожнини;
   • зловживання кислої, солоної і солодкої їжі, а також продуктів з харчовими барвниками;
   • спадкового чинника;
   • погану екологію.

   Лікування пульпіту

   Пульпіт – це запалення зубного нервово-судинного пучка. Він виникає через запущеного карієсу, який вражає тканини і стає причиною руйнування зуба. В ході лікування стоматолог ретельно очищає канал від запалених тканин і при необхідності накладає ліки, щоб усунути бактерії і запальні процеси. Потім пацієнтові встановлюються пломби.

   Лікування періодонтиту

   Лікування зубів від періодонтиту (запалення тканин, що оточують корінь) починається з проведення рентгена для візуалізації всіх запальних процесів. Лікар вводить анестезію, висвердлює уражені тканини, видаляє нерв і очищає канали від попередніх пломб. Далі стоматолог визначає довжину каналів, розширює їх і обробляє антисептиком для усунення вогнища запалення. Додатково можуть призначити прийом протизапальних таблеток або антибіотиків. На другому прийомі проводиться ще одне обстеження і встановлюється тимчасова пломба. Під час заключного відвідування доктор встановлює постійну пломбу, додатково очищаючи канали та промиваючи їх антисептичним розчином.

   Лікування пародонтозу

   Перед лікуванням пародонтозу (ураження ясен, через якого оголюється коренева частина зубів) також потрібно зробити рентген і пройти повне обстеження. Лікар вдається до фізіотерапевтичного або ортопедичного методу лікування. Як правило, проводиться процедура шинування, при необхідності стоматолог може порекомендувати протезування, так як це знижує тиск на інші зуби. Також проводяться інші процедури, які націлені на профілактику пародонтозу. У деяких випадках лікар нарощує ясневу тканину, якщо коріння оголилися занадто сильно.

   Лікування пародонтиту

   Запалення опорного апарату зубів вважається найпідступнішою проблемою, тому вирішувати її потрібно негайно. Спочатку лікар проводить професійну чистку зубів, усуваючи камінь і наліт, так як вони можуть перешкоджати іншим етапам лікування. Якщо ясна кровоточать після цієї процедури, стоматолог використовує антисептики для запобігання поширенню запального процесу. Якщо пародонтит знаходиться на запущеній стадії, може знадобитися клаптева операція, висічення ясен, промивання кишень і видалення каменів. У деяких випадках лікування пародонтиту передбачає установку імплантів або мембран, які допоможуть відновити опорний апарат.

   Лікування ясен

   Захворювання ясен можуть бути підступними, так як вони не викликають дискомфорт в перший час, що заважає вчасно звернутися за першою допомогою. Зберегти здорові зуби і ясна можна декількома способами. Лікарі вдаються до загальної терапії, яка обмежується прийомом вітамінів, імуномодуляторів та антибіотиків. У деяких випадках потрібне оперативне втручання, протезування, шинування. Можуть застосовуватися фізичні методи, які включають в себе гіпербарооксігенотерапію, дарсонвалізацію, лазерну терапію і електрофорез. Стоматолог оцінить стан ваших ясен і допоможе підібрати оптимальний вид лікування і профілактики.

   Переваги лікування зубів в “РЕФЕРТІ”

   Лікування зубів в Києві в стоматологічному центрі “РЕФЕРТА” пройде максимально безболісно і комфортно, тому навіть найвибагливіші пацієнти можуть не боятися неприємних відчуттів.

   Співробітники нашої клініки проводять детальне опитування і огляд пацієнта, вивчають історію його хвороби, визначають наявність алергічних реакцій та інших особливостей організму. Лікарі індивідуально підбирають методи лікування і препарати.

   Головна мета наших стоматологів – зберегти якомога більше здорових тканин і обійтися без оперативного втручання, якщо це можливо. Вони використовують всі запобіжні заходи, щоб пацієнтові було комфортно, зручно і спокійно в стоматологічному кріслі. У клініці використовуються тільки надійні та безпечні препарати, а перед їх використанням лікар обов’язково уточнить наявність алергії і інших можливих реакцій.