Бюгельні та знімні протези⋅⋅⋅
Вартість послуг
Виготовлення індивідуальної ложки 600
Виготовлення прикусного валика 500
Примірка ортопедичної конструкції 200
Імедіат-протез нейлоновий 3300
Акриловий протез, гарнітур зубів Ivoclar 6600
Нейлоновий протез 6800
Бюгельний протез кламерний 10200
Бюгельный протез на замках 12850
34580
39280
132750
137450
149300
156000
72050
89600
104550
122100
Показати більше
Безкоштовна первинна консультація з фотопротоколом!
Записатись по акції
Запис на прийом


  Переглянути весь прайс послуг Метка Монетка
  Знімне протезування у РЕФЕРТА⋅⋅⋅
  • Загальний огляд з фотопротоколом
  • Діагностика (КТ, 3D сканування)
  • Вибір методу протезування
  • Створення протеза у зуботехнічній лабораторії РЕФЕРТА
  • Примірка та корекція
  • Фотопротокол
  • Загальний огляд з фотопротоколом
  • Діагностика (КТ, 3D сканування)
  • Вибір методу протезування
  • Створення протеза у зуботехнічній лабораторії РЕФЕРТА
  • Примірка та корекція
  • Фотопротокол
  Лікарі спеціалізації ортопедія Всі лікарі⋅⋅⋅
  Малишко Роман Миколайович
  Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт, Стоматолог-ендодонтист
  Позняки
  19відгуків
  Наступний лікар
  Горбунов Андрій Андрійович
  Стоматолог-ортопед
  Позняки
  Славутич
  12відгуків
  Наступний лікар
  Волочай Юрій Олександрович
  Стоматолог-імплантолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед
  Славутич
  12відгуків
  Наступний лікар
  Попередні лікарі
  Наступні лікарі
  Популярні питання
  +Що краще: знімний протез чи імплантат?
  Вибір між знімним протезом і імплантатом залежить від клінічної ситуації пацієнта, його стану здоров'я, фізіології ротової порожнини та інших особливостей. Імплантати зазвичай мають більш природний вигляд, але вони дорожче та потребують інвазивного втручання для встановлення. Знімні протези значно дешевші, допомагають швидко відновити загальний вигляд та функціональність усмішки
  +Скільки коштує знімний протез?
  Вартість знімного протеза залежить від типу протеза, кількість зубів, які потрібно відновити, матеріалу виготовлення та типу кріплення. Дізнатись ціну протезування можна на консультації після проходження діагностики та огляду в ортопеда-стоматолога.
  +Який термін служби знімного протеза?
  На термін служби знімного протеза значною мірою впливає матеріал, з якого він виготовлений, а також дотримання гігієни порожнини рота і правил догляду за протезом. Пам'ятайте, що природні зміни в структурі кісткової тканини зумовлюють необхідність коригування або заміни протеза через певний період.
  +Як часто треба міняти знімні зубні протези?
  Причиною заміни протезу може бути значне ламання, закінчення строку експлуатації (механічне стирання, псування естетики), зміни анатомії (просідання ясен, витончення кісткової тканини). В середньому, бюгельні протези міняють після 10 років, нейлонові – через 15 років, акрилові – кожні 4 роки. Більшість незначних дефектів підлягають ремонту.
  +Який зубний протез краще: акриловий чи нейлоновий?
  Нейлонові протези в порівнянні з акриловими легші та більш гнучкі. Через це вони комфортні в носінні та довговічні. Акрилові (пластмасові) протези не настільки еластичні, тому можуть зламатися при необережному кусанні твердої їжі чи від падіння.
  До та після процедури⋅⋅⋅
  Інші послуги напрямку ортопедія⋅⋅⋅
  У Вас виникли питання? Залиште номер телефону!
  Ми зателефонуємо Вам за декілька хвилин!


   Знімне протезування у Києві

   Швидко та безболісно відновити один відсутній зуб або цілий зубний ряд? Так, це можливо, якщо обрати реставрацію усмішки знімними протезами!

   Великими перевагами знімних протезів є їх відносно низька ціна, неінвазивність при встановленні, можливість самостійного зняття та гігієнічної обробки. РЕФЕРТА виготовляє будь-які типи знімних протезів у власній зуботехнічні лабораторії. Наші пацієнти можуть бути на 100% впевнені у виключній якості, тривалому строку служби та природному вигляді протезів.

   Показання до знімного протезування

   Одними з найважливіших показань до реставрації знімними конструкціями є відсутність одного чи декількох зубів, що призводить до неможливості якісного подрібнення їжі або порушення чіткості вимови.

   До інших показань до застосування знімних протезів відносяться:

   • неможливість встановлення імплантатів через недостатню товщину кісткової тканини
   • наявність системних захворювань, через які неможливе встановлення імплантату (гемофілія, лейкози, важкий перебіг цукрового діабету)
   • необхідність тотального протезування
   • індивідуальні побажання пацієнта

   Переваги знімних протезів

   Найбільшою перевагою використання знімних протезів є низька ціна такого рішення (особливо при використанні найпростіших методів і матеріалів) і той факт, що такий тип відновлення усмішки не вимагає інвазивного втручання. До інших переваг можна віднести універсальність використання, широкий вибір модифікацій і матеріалів для виготовлення та доступні ціни на протези різних видів.

   Недоліки знімних протезів

   Попри ряд переваг знімних ортопедичних конструкцій, цей вид протезування також має певні недоліки. В основному вони пов’язані з можливістю виникнення проблем з приляганням протеза, необхідністю процесу адаптації та недостатньою стабільністю конструкції. Знімний протез може зміщуватися під час розмови або жування, а основна проблема полягає в тому, що під нього можуть потрапляти частинки їжі, що може викликати сильний дискомфорт.

   Через прогресуючі природні зміни в кістковій структурі щелепи, нижньої щелепи та ясен знімні протези потребують коригування та вчасної заміни. Неправильне прилягання або недостатня гігієна можуть призвести до пошкодження слизової оболонки ротової порожнини з ризиком розвитку запального процесу.

   Типи знімних протезів

   Бюгельні протези

   Бюгельний протез складається з металевого каркаса, який використовується для кріплення, і акрилової частини, що імітує ясна і служить опорою для закріплення коронок зубів. Цей вид протезування вимагає від пацієнта наявності власних зубів, на які фіксується протез, оскільки тільки так можна рівномірно розподілити зусилля, що виникають під час акту жування.

   Повні знімні протези

   Цей вид протезування може застосовуватися у разі повної або часткової відсутності зубів (часткова фіксація протеза). Їх форма підібрана таким чином, щоб щільно прилягати до ясен і піднебіння пацієнта. Незнімні протези фіксуються за допомогою спеціального гелю на слизовій оболонці порожнини рота, що додає їм додаткову площину опори та стабільність.

   Безкаркасні протези

   Безкаркасний протез стабілізується за допомогою телескопічних коронок, кламерів або слайдерів. Принцип полягає у використанні двох коронок: одна з них цементується на природному зубі, а інша є частиною протеза. Коронки з’єднуються між собою, забезпечуючи більшу кількість точок опори. Безкаркасні протези можна використовувати у випадках повної або часткової відсутності зубів (наприклад, частковий знімний протез, зафіксований на імплантатах).

   Як довго можна користуватися знімними протезами?

   З віком відбувається інволюція кісткової тканини та слизових оболонок щелеп. Це означає, що через кілька років використання зубні протези можуть вже не фіксуватись так добре, як на початку використання. Як правило, знімний протез залишається ідеально придатним протягом приблизно п’яти років. Після цього часу його зазвичай потрібно замінити. Окрім того, знос зубних протезів впливає не тільки на їх прилягання, але й на естетику. Матеріали можуть знебарвлюватися або пошкоджуватися, особливо у випадку невідповідної гігієни. Також впродовж декількох років використання значно підвищується ризик критичного пошкодження протеза, що також призведе до його ремонту чи повної заміни.

   На закінчення

   Чекаємо вас на огляд та діагностику! Записатись до ортопеда-стоматолога можна через форму зворотного зв’язку нижче або за номерами:

   Філія на Славутичі: 0 800 331 555

   Філія на Позняках: 0 800 332 555

   РЕФЕРТА: здорова усмішка – це просто!

   Контакти⋅⋅⋅
   Київ, вул. Сімферопольська 19/1
   Позняки
   Прокласти маршрут
   Пн. - Пт. 9:00 - 21:00
   Сб. 9:00 - 17:00
   Нд. Вихідний
   0 800 332 555 Детальніше про філію
   Стоматологія РЕФЕРТА на Позняках
   Київ, вул. Садова 136-а
   Славутич
   Прокласти маршрут
   Пн. - Пт. 9:00 - 21:00
   Сб. 9:00 - 17:00
   Нд. Вихідний
   0 800 331 555 Детальніше про філію
   Стоматологія РЕФЕРТА на Славутичі
   Залишити відгук


    Запис на курс


     Дякую за звернення!

     Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.

     Дякуємо за відгук!

     Ми робимо все, щоб перевершувати Ваші очікування :)

     Дякуємо, що обираєте Навчальний центр РЕФЕРТА!

     Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом для обговорення деталей.

     Нагору