Ортопедична стоматологія у Києві

Ортопедична стоматологія – це поєднання сучасних технологій та мистецтва. Лікарі цієї спеціальності повертають бажання посміхатись щиро та впевнено, адже спеціалізуються на відновленні естетики та функціональності усмішки. Стоматолог-ортопед займається знімним та незнімним протезуванням та встановленням керамічних вінірів. У мережі стоматологій РЕФЕРТА про вашу усмішку турбуються досвідчені ортопеди-стоматологи, а усі керамічні реставрації (коронки, вініри, накладки) та протези виготовляються у власній зуботехнічній лабораторії. Як результат - ви не переплачуєте за лікування, та у найкоротші терміни отримуєте омріяну усмішку.

фото на сайт сео

Коли потрібно звернутись до стоматолога-ортопеда?

  • Втрата одного або декількох зубів (травми, хвороби, вікові зміни тощо)
  • Неможливість відновлення коронкової частини зуба композитними реставраціями
  • Аномалії розвитку щелеп, часткова або повна адентія
  • Потреба в естетичній або функціональній реабілітації

Види ортопедичного лікування

Реставрація вінірами з кераміки

Керамічні вініри - це тонкі пластини з оксиду цирконію та інших матеріалів, які максимально природно імітують власний зуб. Завдяки напівпрозорості, великій палітрі кольорів, та товщині від 0,3 до 0,75 мм вініри є оптимальним способом створення ідеальної усмішки. Їх термін служби оцінюється понад 15 років, вони зберігають стійкий колір і блиск, майже не стиранню або руйнуванню, не провокують розвиток карієсу та не подразнюють навколишні тканини.

Реставрація коронками

Вид реставрації, який дозволяє відновити форму і функцію пошкодженого зуба навіть тоді, коли стандартна реставрація зуба пломбою або накладкою вже неможлива. Коронка може фіксуватись як на власному препарованому зубі, покриваючи його на 100% або бути частиною імплантату. У будь-якому випадку реставрація коронками використовується для відновлення функціональності зуба та корекції естетики усмішки.

Використання керамічних накладок

Керамічні накладки - це альтернатива традиційним композитним пломбам, якими ми заповнюємо великі дефекти на кутних зубах, тобто премолярах та молярах.Це найкращий спосіб відновлення кутніх зубів у разі значного руйнування їх тканин карієсом. Керамічні накладки забезпечують дуже точне відновлення рельєфу поверхні зуба, що має велику роль у збереженні жувальної функції.

Знімне протезування

У цю категорію входить протезування знімними конструкціями по типу бюгельних та мостовидних протезів. Протезування є альтернативним методом лікування, у випадку, коли у пацієнта неможливе встановлення імплантату через дефіцит кісткової тканини, наявність супутніх захворювань або індивідуальних побажань. Знімні протези прості у догляді, мають природний вигляд та максимально точно відновлюють природний вигляд та функціональність усмішки.

Чи потрібне обстеження перед початком ортопедичного лікування? 

Так, як і перед будь-яким типом стоматологічного лікування важливо пройти комплексну діагностику. За допомогою променевих методів досліджень (КТ з тривимірною реконструкцією, рентген-діагностики) лікар оцінить поточний стан ротової порожнини та окремих зубів. Після тривимірного сканування, яке створить актуальну цифрову модель, лікар зможе підібрати оптимальний метод реставрації та продемонструвати її результат пацієнту вже під час консультації.

Переваги ортопедичного лікування у РЕФЕРТА

  • Лікарі з багаторічним клінічним досвідом
  • Лікування у медикаментозному сні
  • Виконання будь-яких втручань (тотальна реставрація, протезування тощо)
  • Власний діагностичний комплекс (КТ, рентген, 3D сканування)
  • Власна зуботехнічна лабораторія для виготовлення вінірів, протезів та коронок

На закінчення

Запишіться до досвідченого ортопеда-стоматолога на діагностику та лікування через форму зворотного зв'язку нижче або за номерами:

Філія на Славутичі: 0 800 331 555

Філія на Позняках: 0 800 332 555

РЕФЕРТА: ідеальна усмішка – це просто!