Сучасні методи знеболення у стоматології

Психологічний та фізичний комфорт пацієнтів - пріоритет для лікарів РЕФЕРТА. Саме тому ми створили усі умови для якісного знеболення під час втручань будь-якої складності. Ми пропонуємо пацієнтам усі сучасні методи знеболення - від аплікаційної анестезії до лікування у медикаментозному сні. Перед початком лікування ви завжди можете поспілкуватись з досвідченим лікарем на безкоштовній консультації та дізнатись більше про доступні методи знеболення, особливості перебігу процедури та обрати оптимальну тактику знеболення, яка підійде саме вам.

Які методи знеболення доступні у РЕФЕРТА

Аплікаційна анестезія

Метод поверхневого знеболення, при якому аплікатор зі знеболювальним гелем наноситься на локальні поверхні слизових. Використовується для малотравматичних втручань або знеболення місця вколу.

Класична анестезія

Стандартний метод регіонарного знеболення, при якому лікарський засіб вводиться у відповідні анатомічні ділянки з використанням стандартного шприца. Цей метод забезпечує глибоке знеболення при масивних втручаннях, наприклад імплантації чи видаленні зуба.

Анестезія з адреналіном

Додавання адреналіну до анестетика дозволяє використовувати цей формат у пацієнтів що мають чутливість до препаратів лідокаїну. Але у деяких випадках, делікатні та професійні лікарі РЕФЕРТА можуть виконати усі лікувальні маніпуляції максимально непомітно та безболісно для пацієнта, що виключає необхідність використання анестезії.

STA Анестезія (The Single Tooth Anesthesia)

Цей метод полягає у використанні надтонкої канюлі, яка вводиться у тканини що оточують зуб та забезпечують локальне глибоке знеболення.

Лікування у медикаментозному сні

Для пацієнтів з вираженою тривожністю, великим обсягом втручання (наприклад, тотальна реставрація) або алергією на анестетики, існує можливість проведення лікування у медикаментозному сні. У цьому випадку внутрішньовенно вводиться розчин речовини, яка контрольовано пригнічує роботу ЦНС та виключає наявність як фізичного, так і психологічного дискомфорту.

Протипоказання до анестезії

Хоча сучасні методи анестезії вважаються безпечними, існують деякі протипоказання, такі як виражені алергії на препарати лідокаїну, серцево-судинні захворювання з важким перебігом чи ранні терміни вагітності. Але у будь-якому випадку, лікар оцінює клінічну історію пацієнта та пропонує оптимальне рішення.

Чи безпечні стоматологічні анестетики?

Сучасні препарати для  анестезії мають високу біодоступність, тож для досягнення бажаного ефекту достатньо невеликої кількості анестетика. Якщо людина має обтяжений алергологічний анамнез та не знає про наявність надмірної чутливості до анестетиків - рекомендовано або пройти відповідну лабораторну діагностику (визначення чутливості до анестетиків) або обрати лікування в умовах медикаментозного сну. Але у РЕФЕРТА також є можливість використовувати лікарські засоби для локального знеболення, які будуть безпечні для пацієнтів за алергією на лідокаїн та його похідні.

На закінчення

Запишіться на безкоштовну консультацію через форму зворотного зв'язку нижче або за номерами:

Філія на Славутичі: 0 800 331 555

Філія на Позняках: 0 800 332 555

РЕФЕРТА: комфортна стоматологія для всієї родини!