Ортодонтія у Києві

Ортодонтичне лікування — це інвестиція в здоров'я та красу вашої усмішки. У мережі стоматологій РЕФЕРТА у Києві створені ідеальні умови для ортодонтичного лікування. На кожній філії є власний діагностичний комплекс (КТ, рентген, 3D сканери) що значно пришвидшує процес створення індивідуальної клінічної тактики, а досвідчені лікарі працюють з пацієнтами будь-якого віку. Пам'ятайте, що своєчасне ортодонтичне лікування відіграє важливу роль у збереженні здоров'я суглобів щелепи та зниження стирання жувальних поверхонь зубів. Тож не відкладайте візит до ортодонта, та запишіться на комплексну консультацію.

Методи ортодонтичного лікування

Брекет-системи

Класична методика, яка полягає у фіксації на поверхнях зубів металевих або керамічних "замків", у яких фіксується лігатура. Лігатура має форму дуги, та прагне повернутись до вихідної форми, поступово тягнучи за собою замок, який зафіксований на зубі. В залежності від складності випадку, ортодонтична корекція брекетами може тривати 18-16 місяців.

2

Елайнери

Сучасний неінвазивний метод корекції, який полягає у змінному використанні прозорих кап з точками фіксації. Під індивідуальний відбиток щелепи пацієнта виготовляється набір кап. Кожні декілька тижнів пацієнт має змінювати капи з набору, які своєю чергою, м'яко та динамічно посуватимуть зуби та кістки щелепи у вірне положення. Тривалість корекції елайнерами зазвичай менша ніж тривалість корекції брекетами.

1

LM-активатори та інші апарати

LM-активатори використовуються у дитячому віці. Їх вплив направлений на зміну пропорцій щелепи, що допоможе уникнути скупченості зубів та інших порушень прикусу. У Києві ортодонти РЕФЕРТА досконало володіють цим методом корекції та ефективно працюють з корекцією прикусу у дітей молодшого віку.

3

Коли варто вперше відвідати ортодонта?

За даними Американської асоціації ортодонтів, перший візит до ортодонта повинен відбутись не пізніше 7 років. Однак, для ортодонтичного лікування немає вікових обмежень, тож ви можете завітати до наших лікарів у будь-якому віці. У клініці доступні всі сучасні методи ортодонтичної корекції, тож відвідувати ортодонтів РЕФЕРТА усією родиною.

Показання до ортодонтичного лікування

  • Порушення симетрії зубного ряду
  • Відсутність одного чи декількох зубів (часткова адентія)
  • Порушення прорізування або фінального положення постійних зубів
  • Порушення пропорцій щелепи, що призводить до надмірної скупченості чи розділення зубів

Протипоказання до ортодонтичного лікування

У більшості випадків, ортодонтичне лікування не має сталих протипоказань. Тимчасово обмежено використання цього методу лікування у пацієнтів, які мають вади розвитку лицьового черепа (яке потребує хірургічної корекції), травми та новоутворення ротової порожнини, гострі запальні процеси, масивне розповсюдження карієсу.

Скільки триває ортодонтичне лікування?

Тривалість ортодонтичного лікування може варіюватися від декількох місяців до кількох років, залежно від складності проблеми та вибраного методу корекції. Але, наприклад, при виборі корекції елайнерами лікар може розрахувати строк корекції вже під час першого візиту.

На закінчення

Записатись можна через форму зворотного зв'язку нижче або за номерами:

Філія на Славутичі: 0 800 331 555

Філія на Позняках: 0 800 332 555

РЕФЕРТА: здорова усмішка – це просто!