Дитяча стоматологія у Києві

Комфортний візит до стоматолога у дитячому віці є запорукою здорової усмішки у дорослому віці. Професійна гігієна, лікування карієсу та каналів зубів, діагностика, делікатне видалення молочних зубів, ортодонтичне лікування: на базі філій РЕФЕРТА доступні всі види послуг дитячої стоматології.Чекаємо вас на безкоштовний огляд та консультацію: наші лікарі з задоволенням подарують вашій дитині здорову усмішку.

Чому важливо лікувати молочні зуби?

Процес прорізування молочних зубів і зміна зубного ряду на постійний займає 11-14 років. У цей період відбувається повноцінний розвиток щелепно-лицьового апарату. Не пролікований карієс та порушення прикусу на етапі молочних зубів негативно впливатимуть на постійні зуби наступним чином:

  • каріозне ураження молочних зубів часто може розповсюджуватись на зачатки постійних
  • вогнища карієсу становляться вогнищем інфекції, що може негативно вплинути на загальний стан дитини
  • передчасна втрата молочних зубів через карієс, пульпіт або травми негативно впливає на харчову поведінку дитина та на загальну якість життя
  • скупченість зубів, неправильний прикус, порушення прорізування постійних зубів є не тільки естетичною проблемою, а й негативним чинником, що
  • впливає на артикуляцію мовлення, формування кісток лицьового черепа, поставу та інші аспекти

Чим займається дитячий стоматолог?

  • Психологічна адаптація: однією з важливих задач дитячого лікаря є психологічна підготовка дитини до факту відвідування стоматології, діагностичних та лікувальних процедур. Саме на цьому етапі у дитини формується розуміння, що турбота про здоров'я усмішки може та має бути комфортним.
  • Навчання догляду за ротовою порожниною: лікар в ігровій формі навчає малюка правильно чистити зуби та пояснює важливість цієї простої дії.
  • Професійна гігієна: цю процедуру необхідно виконувати навіть за наявності молочних зубів, адже м'який наліт та зубний камінь створюють чудове середовище для розвитку карієсу.
  • Лікування карієсу та його ускладнень: у випадку, якщо у дитини є активні вогнища карієсу або вже розвинулись ускладнення (наприклад пульпіт) лікар проводить санацію вогнищ інфекції.
  • Направлення до інших спеціалістів: за результатами огляду дитячий стоматолог може визначити чи потрібен дитині візит до ортодонта, стоматолога-хірурга або інших спеціалістів.

Чому РЕФЕРТА - комфортна стоматологія для вашої дитини?

Емпатійні та досвідчені лікарі

Перше що відмічають усі наші пацієнти - чуйність, делікатність та професійність наших лікарів. Ви можете бути впевнені, що ваш малюк буде у надійних руках та на 100% буде задоволений візитом.

Всі напрямки стоматологічної допомоги

Ортодонтія, терапія, хірургія, діагностика - на базі РЕФЕРТА створені ідеальні умови для комплексної турботи про здоров'я усмішки вашої дитини.

Можливість лікування уві сні

Ми розуміємо з яким стресом зустрічається дитина під час тривалого та складного лікування. Тому, за відсутності протипоказань з боку здоровя дитини, ми завжди можемо провести будь-які втручання в умовах медикаментозного сну.

Задоволення від кожного відвідування

Наша місія - довести, що турбота про здоров'я зубів може та має бути комфортним. Тому кожен наш маленький пацієнт залишає РЕФЕРТА з невеличкими подарунками та бажанням знов відвідати свого друга-лікаря.

На завершення

Чекаємо вас на консультацію! Запис можливий через форму зворотного зв'язку нижче або за номерами:

Філія на Славутичі: 0 800 331 555

Філія на Позняках: 0 800 332 555

РЕФЕРТА: комфортна стоматологія для всієї родини!