Консультація хірурга-стоматолога у Києві

Хірургічна стоматологія зазвичай асоціюється у першу чергу з фізичним дискомфортом. Видалення зубів, імплантації, хірургічні втручання на порожнині рота та прилеглих зонах - саме у цих напрямках працюють хірурги-стоматологи. Однак сучасна хірургічна стоматологія дозволяє проводити лікування з максимальним фізичним та психологічним комфортом. Хірурги-стоматологи РЕФЕРТА  у процесі лікування використовують новітні технологічні розробки та сучасні клінічні протоколи, а також працюють з пацієнтами, які занурені у медикаментозний сон. В результаті процедури проводяться мінімально інвазивно, а пацієнт проходить більш короткий період відновлення після лікування.

2

Чим займається стоматолог-хірург?

Видалення зубів мудрості

Одне з найпоширеніших втручань у хірургічній стоматології. Це пов'язано з тим, що, "вісімки", порізавшись пізніше за інші зуби, зазвичай мають недостатньо місця для правильного розвитку, порушують положення зубного ряду, травмують слизові рота, та не можуть адекватно очищатися під час щоденних гігієнічних процедур. Як результат - прогресуючий карієс та постійний дискомфорт є показанням для видалення цих рудиментарних зубів.

Видалення постійних зубів

Стоматолог-хірург займається видаленням постійних зубів у випадку коли:

  • неможливо відновити коронкову частину зуба
  • є травми коренів зубів
  • пацієнт готується до встановлення імплантатів
  • має місце гострий запальний процес, який розповсюдився на навколишні тканини

У такому випадку видалення може бути або екстреним або плановим, з дотичним виконанням інших процедур (наприклад, одномоментної імплантації).

Хірургічна підготовка до протезування або імплантації

Іноді допомога стоматолога-хірурга необхідна ще до початку ортопедичного лікування (імплантації або протезування). На цьому етапі лікар може видаляти пошкоджені зуби або їх фрагментів, проводити синус-ліфтинг ("нарощення" кісткової тканини для ефективної імплантації), видаляти ушкоджені ділянки кісткової тканини або імплантати, які підлягають заміні.1

Як відбувається візит до стоматолога-хірурга?

Первинна консультація

Пацієнт обговорює з лікарем скарги, демонструє наявні знімки або заключення від інших лікарів та, за потреби, проходить розширену діагностику.

Визначення тактики

Спираючись на результати досліджень та зібраний анамнез лікар пропонує пацієнту можливі тактики лікування та створює індивідуальний план лікування.

Виконання процедури

У призначений день пацієнт відвідує свого спеціаліста та проходить відповідне лікування в умовах стандартного знеболення або медикаментозного сну. По завершенню процедури лікар розповідає про результати та надає пацієнту рекомендації з відновлення.

Реабілітація

Наступного дня лікар цікавиться станом пацієнта та відповідає на можливі питання. Після завершення курсу відновлення пацієнт проходить контрольний огляд.

Хірург-стоматолог: ціна лікування

Вартість лікування може залежати від конкретного виду хірургічного втручання. Наприклад, видалення зуба може коштувати нижче, ніж проведення хірургічної імплантації або сінус-ліфтингу. Окрім того, у вартість процедури не включені витрати на діагностику, використання імплантатів та інших розхідних матеріалів.

Переваги хірургічної стоматології у РЕФЕРТА

  • Швидке відновлення після процедур
  • Досвідчені та делікатні хірурги-стоматологи
  • Власний діагностичний комплекс (КТ, ТРГ) на кожній філії
  • Можливість проходити лікування у медикаментозному сні
  • Хірургічна допомога повного циклу (від діагностики до реабілітації)

На закінчення

Чекаємо вас на огляд та лікування! Деталі та запис до спеціаліста через форму зворотного зв'язку нижче або за номерами:

Філія на Славутичі: 0 800 331 555

Філія на Позняках: 0 800 332 555

РЕФЕРТА: здорова усмішка – це просто!