Видалення зубів мудрості у Києві
Найпоширенішою причиною звернення пацієнтів з проблемою “зубів мудрості” є порушення прикусу, запалення тканин у цій ділянці та пов’язаний з ним біль, травмування слизових оболонок тощо. Однак, якщо пацієнт бажає провести таку процедуру профілактично і її доцільність підтверджена висновком лікаря, варто подбати про її своєчасне проведення. У мережі стоматологій РЕФЕРТА видалення зубів мудрості виконується як в умовах стандартного знеболення, так і в умовах медикаментозного сну. Ми робимо все, щоб ваше лікування було максимально комфортним як фізично, так і психологічно.
Показання до видалення зубів мудрості
Зуби мудрості, також відомі як треті моляри, розташовані в кутових ділянках верхньої та нижньої щелеп. Внаслідок розміщення, розміру та пізнього прорізування значно ускладнюється догляд, збільшується ризик травматизації слизових оболонок та розвитку карієсу. Перелічені особливості призводять до наступних показань до видалення:
- Біль та дискомфорт у відповідній ділянці у спокої, вночі чи під час жування
- Прогресуюча скупченість зубів та порушення змикання щелеп
- Формування ясеневої кишені з вогнищем хронічної інфекції
- Глибокий карієс (у тому числі на контактних зубах)
- Неприємний запах з рота
- Порушення дикції
За наявності хоча б одного з симптомів – завітайте на огляд та діагностику до РЕФЕРТА.
Протипоказання до видалення зубів мудрості
Хоча багато ситуацій може вимагати видалення зубів мудрості, існують і протипоказання, коли втручання не рекомендується:
- Вік пацієнта: у дітей та підлітків, які тільки знаходяться у процесі росту та формування архітектури щелеп, лікар може відкласти видалення зубів мудрості.
- Супутні захворювання: порушення згортання крові, неконтрольований цукровий діабет, новоутворення ротової порожнини та інші захворювання можуть бути протипоказанням до процедури.
- Відсутність симптомів: якщо зуби мудрості не викликають дискомфорту та не впливають на прикус, можна відкласти видалення зубів мудрості на деякий час.
Як відбувається видалення зубів мудрості?
Спочатку лікар проводить огляд, оцінюючи стан ротової порожнини, та за потреби направляє пацієнта на рентген чи комп’ютерну томографію. За результатами діагностики хірург-стоматолог оцінює стан молярів, зокрема коренів, та визначає рекомендовану тактику видалення.
У призначений день пацієнт готується до процедури, яка, в залежності від обсягу та побажань пацієнта, виконується або під місцевим знеболенням, або в умовах медикаментозного сну. Після дії анестетика лікар відокремлює ясна від коронкової частини зуба, та за допомогою спеціальних інструментів видаляє зуб (цілим або фрагментованим).
Після цього відбувається очищення сформованої лунки, накладання гемостатичного матеріалу для зупинки кровотечі та ушивання дефекту.
Завершальним етапом є спостереження за станом пацієнта протягом 15-30 хвилин, надання рекомендацій з лікування (знеболювальні, антибіотики, місцеві ліки) та запис на зняття швів з контрольним оглядом.
Реабілітація після процедури триває 7-10 діб, але може змінюватись в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта.
Ціна видалення зуба мудрості
Вартість процедури залежить від необхідності попереднього проходження діагностики, індивідуальних особливостей, типу втручання та знеболення. Дізнатись вартість видалення зуба мудрості та отримати індивідуальний план лікування можна на безкоштовній консультації у РЕФЕРТА.
На закінчення
Запишіться на діагностику та процедуру через форму зворотного зв’язку нижче або за номерами:
Філія на Славутичі: 0 800 331 555
Філія на Позняках: 0 800 332 555
РЕФЕРТА: здорова усмішка – це просто!