Відбілювання зубів у Києві

У світі, де перші враження грають ключову роль, білосніжна та сяюча усмішка стає яскравим акцентом у вашому образі та запорукою успіху. Сучасні технології допомагають ефективно та безпечно освітлити емаль на декілька тонів та зберегти її міцність, що робить вашу усмішку не тільки засліплюючою, а й ще й здоровою. У мережі стоматологій РЕФЕРТА ви можете зробити відбілювання на лівому березі Києва. Ми використовуємо сучасне обладнання та преміальні відбілюючі гелі, які освітлять вашу усмішку на 3-5 тонів. Запишіться на процедуру у найближче зручне відділення (м. Позняки, м. Славутич).

фото на сайт сео

Протипоказання до відбілювання

 • Надмірна чутливість зубів
 • Вагітність і годування груддю (відсутні дані про безпеку та проникність компонентів гелю через плаценту або у грудне молоко)
 • Індивідуальна чутливість до компонентів гелю
 • Захворювання ясен та слизових оболонок рота (стоматит, гінгівіт, кандидоз тощо)
 • Активний карієс
 • Застарілі пломби на фронтальних поверхнях зубів (після відбілювання пігментовані пломби будуть яскраво відрізнятись від загального кольору коронки зуба)

Як проходить процедура

Процедура відбілювання зубів може відрізнятися залежно від методу, який використовується. Однак основні кроки включають наступне:

Загальний огляд

Перш ніж розпочати відбілювання, лікар проводить огляд ротової порожнини та зубів оцінюючи наявність карієсу, запальних процесів та інших станів, які можуть вплинути на перебіг процедури.

Професійна гігієна

З метою видалення зубного нальоту та твердих нашарувань, а також ефективного впливу відбілюючого гелю виконується комплексна чистка.

Захист ясен

Щоб захистити ясна та навколишні тканини від можливих подразнень від впливу відбілюючого гелю, лікар наносить гель-протектор на слизові оболонки.

Нанесення відбілюючого гелю

За допомогою спеціального шприцю лікар наносить та розподіляє по поверхні зубів спеціальний гель. Зазвичай використовуються відбілювальні гелі на основі пероксиду, такі як перекис водню або карбамідний пероксид, які незначно розрізняються за силою дії.

Активація гелю

Виконується світлова або лазерна активація, яка запускає процес відбілювання.

Видалення гелю

Після зазначеного періоду експозиції, гель відсмоктується або промивається, і процедура може бути повторена для досягнення бажаного результату.

Оцінка фінального відтінку

Після завершення процедури лікар оцінює результати, порівнюючи відтінок зубів до та після експозиції. Важливо зазначити, що результати процедури залежать від індивідуальних особливостей зубів, вихідного кольору емалі та інших факторів.

Як зберегти результат відбілювання?

Окрім дотримання комплексного домашнього догляду (використання ремінералізуючих гелів, ретельне чищення за допомогою флосів, іригатора тощо) деякий час після процедури дотримуйтесь особливої дієти.
Уникайте кислих продуктів і напоїв, багатих на таніни (речовини, що містяться в рослинах і мають в'яжучу властивість), а також яскраво забарвлених продуктів, які можуть залишити свій пігмент та нівелювати результат відбілювання. До них відносяться:

 • Чорний чай і кава
 • Біле і червоне вино
 • Газовані напої (темні та світлі газовані напої)
 • Інтенсивно забарвлені продукти, такі як чорниця, буряк тощо
 • Соуси (соєвий, томатний, карі)

Також не забувайте про регулярні огляди та професійну гігієну раз на 6 місяців: ця процедура видалить наліт та візуально освітлить усмішку на 1-2 тона.

На закінчення

Записатись на відбілювання можна через форму зворотного зв'язку нижче або за номерами:

Філія на Славутичі: 0 800 331 555

Філія на Позняках: 0 800 332 555

РЕФЕРТА: здорова усмішка – це просто!