Лікування кореневих каналів⋅⋅⋅
Вартість послуг
650
1850
1950
2300
2800
3300
3800
Показати більше
Запис на прийом


  Переглянути весь прайс послуг Метка Монетка
  Лікування каналів молочних зубів у РЕФЕРТА⋅⋅⋅
  • Загальний огляд
  • Діагностика (КТ, ТРГ)
  • Ізоляція та знеболення зони втручання
  • Формування доступу до каналу
  • Видалення некротизованих тканин
  • Санація та ізоляція каналів
  • Реставрація коронкової частини зуба
  • Контрольний знімок
  • Загальний огляд
  • Діагностика (КТ, ТРГ)
  • Ізоляція та знеболення зони втручання
  • Формування доступу до каналу
  • Видалення некротизованих тканин
  • Санація та ізоляція каналів
  • Реставрація коронкової частини зуба
  • Контрольний знімок
  Популярні питання
  +Чому важливо лікувати молочні зуби?
  Дуже часто батьки не звертають уваги на захворювання молочних зубів у своїх дітей, вважаючи, що оскільки молочні зуби все одно випадуть. Попри переважання такої думки, стоматологи наголошують на важливості своєчасного лікування, як карієсу, так і уражень пульпи молочних зубів. Хронічне запалення та присутність вогнищ карієсу небезпечно для розвитку зачатків постійних зубів, що надалі може вплинути на їх прорізування.
  +Чи боляче лікувати кореневі канали?
  Лікування кореневих каналів проводиться під місцевою анестезією або більш глибоким знеболенням (за рекомендацією лікаря), тому ваша дитина не відчуватиме дискомфорту.
  +Скільки часу триває лікування кореневих каналів у дітей?
  Тривалість лікування кореневих каналів залежить від ступеня ураження зуба та індивідуальних особливостей пацієнта. Зазвичай процедура триває близько однієї години, але залежно від типу знеболення та обсягу втручання тривалість може змінюватись.
  У Вас виникли питання? Залиште номер телефону!
  Ми зателефонуємо Вам за декілька хвилин!


   Лікування каналів молочних зубів у Києві

   Лікування кореневих каналів (ендодонтичне лікування) молочних зубів – це процедура в дитячій терапевтичній стоматології, яка передбачає видалення ураженої запальним процесом пульпи з каналів зуба з подальшим їх  очищенням та реставрацією коронки зуба. Цей тип лікування необхідний для збереження власних молочних зубів, профілактики ураження зачатків основних зубів та збереження високої якості життя дитини. У мережі стоматологій РЕФЕРТА цю процедуру проводять досвідчені лікарі, а саме втручання виконується з використанням сучасних методів знеболення (комп’ютерна анестезія тощо). Ми розуміємо, як важливо перетворити таку складну процедуру на позитивний досвід, тож піклуємось не тільки про фізичний, а й про психологічний комфорт маленького пацієнта під час процедури.

   Що таке лікування кореневих каналів?

   Ця процедура передбачає видалення живої тканини всередині зуба – пульпи, внаслідок травми, пошкодження карієсом або іншою  бактеріальною інфекцією. Мета цієї процедури – попередити втрату зуба та зберегти архітектуру усмішки.

   Показання до лікування кореневих каналів у дітей

   Сильний зубний біль

   Сильний зубний біль може бути симптомом гострого запалення та ураження судинно-нервового пучка зуба. Зазвичай цей біль має постійний та пульсуючий характер, супроводжується підвищенням температури, відмовою від їжі чи пиття.

   Велика кількість вогнищ карієсу

   Ендодонтичне дослідження за участю дітей показало, що поширений карієс та його ускладнення були найпоширенішою причиною ендодонтичного лікування, на яку припадало 79,2% всіх випадків. Прогресування карієсу зумовлено як індивідуальними особливостями дитини, поганою гігієною, переважанням швидких вуглеводів в раціоні, та за умови відсутності лікування обов’язково призведе до розвитку гострого пульпіту.

   Травма зуба

   Тріщина чи перелом зуба може призвести до пошкодження пульпи та приєднання інфекції. У таких випадках для порятунку зуба необхідне лікування кореневих каналів.

   Як відбувається лікування кореневих каналів у дітей?

   Контрольний огляд та діагностика

   Без огляду лікаря та рентген-діагностики неможливо визначити уражені зуби та оцінити загальний обсяг втручання.

   Місцева анестезія

   Лікування кореневих каналів у дітей зазвичай проводиться під місцевою анестезією (знеболення гелем та/або комп’ютерна анестезія). Якісне знеболення є запорукою комфортного лікування.

   Доступ до каналів

   Після знеболення стоматолог розкриває коронкову частину зуба за допомогою спеціального інструменту – фрези. Потім лікар видаляє пошкоджені тканини та пульпу за допомогою спеціальних інструментів.

   Пломбування каналів

   Після видалення пульпи канали ретельно очищають і дезінфікують спеціальним. Потім канали заповнюються спеціальним ізолюючим матеріалом, щоб захистити зуб від подальшого інфікування.

   Реконструкція коронкової частини зуба

   Після лікування кореневих каналів коронку зуба реставрують композитними матеріалами та контролюють якість лікування додатковим знімком.

   Як підготувати дитину до лікування кореневих каналів?

   • Підготовка до візиту: перед відвідуванням стоматолога поговоріть з дитиною про те, чого очікувати від процедури. Уникайте слів, які можуть викликати тривогу, наприклад, “біль” або “укол”. Замість цього зосередьтеся на позитивних моментах, таких як здорові та міцні зуби в результаті лікування.
   • Лікування як гра: лікування кореневих каналів може бути менш стресовим для дитини, якщо ви перетворите його на гру. Наприклад, ви можете дозволити дитині взяти з собою на прийом до стоматолога улюблену іграшку. Це допоможе дитині почуватися комфортніше та безпечніше. Ви також можете придумати історію або гру, пов’язану з візитом до стоматолога, щоб допомогти дитині краще зрозуміти, що відбувається. Наприклад, можна сказати, що стоматолог – це “стоматологічний супергерой”, який допомагає зберегти зуби міцними та здоровими.
   • Емоційна підтримка: лікування кореневих каналів може бути стресовим досвідом для вашої дитини. Саме підтримка близьких допоможе дитині почуватись впевнено під час процедури та у результаті отримати позитивний досвід від візиту до стоматолога.

   На завершення

   Записати дитину на лікування каналів молочних зубів можна через форму зворотного зв’язку нижче або за номерами:

   Філія на Славутичі: 0 800 331 555

   Філія на Позняках: 0 800 332 555

   РЕФЕРТА: здорова усмішка – це просто!

   Контакти⋅⋅⋅
   Київ, вул. Сімферопольська 19/1
   Позняки
   Прокласти маршрут
   Пн. - Пт. 9:00 - 21:00
   Сб. 9:00 - 17:00
   Нд. Вихідний
   0 800 332 555 Детальніше про філію
   Стоматологія РЕФЕРТА на Позняках
   Київ, вул. Садова 136-а
   Славутич
   Прокласти маршрут
   Пн. - Пт. 9:00 - 21:00
   Сб. 9:00 - 17:00
   Нд. Вихідний
   0 800 331 555 Детальніше про філію
   Стоматологія РЕФЕРТА на Славутичі
   Залишити відгук


    Запис на курс


     Дякую за звернення!

     Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.

     Дякуємо за відгук!

     Ми робимо все, щоб перевершувати Ваші очікування :)

     Дякуємо, що обираєте Навчальний центр РЕФЕРТА!

     Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом для обговорення деталей.

     Нагору