Професійна чистка зубів у Києві
На жаль, навіть за умови комплексного домашнього догляду (регулярне чищення зубів, використання відповідних паст та доглядових засобів, користування іригатором, флосом та міжзубними йоржиками) не гарантує 100% видалення нальоту. Окрім того, наявність захворювань ясен або порушень прикусу та положення зубів значно ускладнює догляд за усмішкою. Саме тому регулярна та систематична профгігієна — це крок до здорової усмішки. У РЕФЕРТА ми делікатно виконуємо цю процедуру з урахуванням індивідуальних особливостей у пацієнтів будь-якого віку. Тож чекаємо вас на консультацію та процедуру!
Коли та як часто потрібно робити профгігієну?
Базово, професійна гігієна виконується раз на 6 місяців у пацієнтів як з молочними, так і постійними зубами. Також ця процедура може поєднуватись з відбілюванням зубів та/або лікуванням карієсу. Тож якщо ви запланували свій візит до РЕФЕРТА – пам’ятайте, що за одне відвідування ви можете встигнути максимально попіклуватись про здоров’я своєї усмішки.
У випадку, якщо ви проходите корекцію брекетами чи носите знімні протези – частота виконання профгігієни трохи змінюється, в залежності від якості домашнього догляду, поточного стану зубів та ясен та інших індивідуальних особливостей.
Протипоказання до професійної чистки
Відкласти процедуру профгігієни може бути рекомендовано пацієнтам з:
- гострим гінгівітом чи періодонтитом
- глибокими пародонтальними кишенями
- гострим перебігом кандидозу та герпесу, які вразили слизові ротової порожнини
- травмами щелеп або нещодавніх хірургічних втручань на ротовій порожнині (імплантація, видалення зубів тощо)
Як виконується профгігієна ротової порожнини?
Зняття зубного каменю ультразвуковим скейлером – первинний етап, під час якого лікар видаляє зубний камінь та м’які нашарування фокусованою ультразвуковою хвилею.
Другим етапом є механічне очищення поверхні зубів за допомогою струменя повітря та абразиву (сода для стандартної чистки або гліцин для делікатного очищення). Цей етап допомагає позбутися пігментованого нальоту, що утворюється внаслідок куріння та вживання кави та чаю та оцінити наявність каріозних порожнин.
Після чищення абразивом стоматолог переходить до наступного етапу – полірування. На цьому етапі видаляються залишкові відкладення та за допомогою пасти вирівнюється поверхня емалі. Додатково на цьому етапі може бути нанесений ремінералізуючий гель для відновлення цілісності емалі та зниження чутливості.
Що не можна робити після профгігієни?
- Утримайтесь від їжі та пиття: після профгігієни ваші зуби та ясна стають більш чутливими до різних речовин. Тож зачекайте приблизно годину перед тим, як почати приймати їжу чи напої.
- Утримайтесь від паління: нікотинові смоли та гарячий дим негативно впливають на емаль та можуть спровокувати надмірну чутливість.
- Перегляньте домашній догляд: уникайте використання жорстких зубних щіток чи агресивних зубних паст.
- Утримуйтесь від вживання гарячих та холодних напоїв: споживання гарячих чи холодних напоїв може підвищити чутливість зубів після профгігієни. Зачекайте декілька годин або вживайте напої через соломинку.
- Не їжте кислотні та пігментовані продукти: утримайтесь від вживання цитрусових, яскравих овочів та фруктів, кави, червоного вина тощо.
Переваги професійної гігієни у РЕФЕРТА
- Адаптація процедури під ваші клінічні особливості (чутливість зубів, наявність брекетів та протезів тощо)
- Можливість доповнити чистку одномоментним лікуванням виявлених вогнищ карієсу
- Сучасне обладнання
- Професійні лікарі
- Доступні ціни
На закінчення
Запишіться на комплексну профгігієну через форму зворотного зв’язку нижче або за номерами:
Стоматолог Осокорки: 0 800 331 555
Стоматолог Позняки: 0 800 332 555
РЕФЕРТА: здорова усмішка – це просто!