Що краще: керамічні чи металеві брекети?⋅⋅⋅
Корекція брекетами є однією з найзатребуваніших процедур в ортодонтії. Брекет-системи використовуються для корекції майже усіх типів порушень прикусу та положення зубів, майже не мають обмежень та особливих протипоказань для використання. Вперше в історії медицини почали застосовуватись металеві прототипи брекет-систем, але сьогодні пацієнти можуть обирати між керамічними та металевими варіаціями. Ставлячи питання “Що краще, керамічні чи металеві брекети?”, важливо врахувати не тільки особисті вподобання, а й рекомендації вашого ортодонта. Розберімо у цьому матеріалі які саме переваги та мінуси має кожний тип брекет-систем, які ви можете встановити у мережі стоматологій РЕФЕРТА.

Керамічні брекети: плюси та мінуси

1

Переваги

Естетика
За статистикою, дорослі пацієнти частіше віддають перевагу керамічним брекетам, оскільки вони менш помітні, ніж брекети з металу. Замки керамічних моделей виготовляються з напівпрозорих матеріалів, які майже не помітні на поверхні зубів.
 
Комфортне використання
Пацієнти, які проходять корекцію керамічними брекетами, відмічають, що ці моделі зручніші в носінні, ніж металеві. Матеріали, з яких виготовлені замки, не є абразивними та не подразнюють ясна або слизові поверхні рота (поширена скарга для носіїв металевих брекетів).

Мінуси

Більш висока вартість
Ціна на керамічні брекети майже завжди вище, ніж на металеві. Це значною мірою пов’язано з більш високою якістю використовуваних матеріалів, але також варто відзначити, що в деяких випадках керамічні брекети можуть зайняти більше часу для досягнення бажаного результату. Тривалість корекції також впливає на загальну вартість лікування.
 
Обмежений функціонал
У випадках, коли пацієнта має важкі порушення прикусу, аномалії прорізування зубів та інші складні ортодонтичні патології, керамічні брекети можуть бути менш ефективними, ніж металеві моделі. Запишіться на консультацію до ортодонта РЕФЕРТА, та дізнайтесь, чи підійдуть керамічні брекети саме вам.

Металеві брекети: плюси та мінуси

2

Стала класика – саме так можна описати металеві моделі брекетів. Саме з металевих конструкцій  в Америці розпочалась “золота епоха ортодонтії”, а сьогодні металеві брекети входять у топ найрозповсюдженіших методів корекції по всьому світу.

Переваги 

Міцні та довговічні
Металеві брекети стійкі до впливу перепадів температур, не змінюють колір та стійкі до механічного впливу. Під час тривалого використання вони не змінюють свою текстуру, не мають специфічного присмаку та можуть стилізуватись яскравими елементами.
 
Широкий терапевтичний потенціал
Металеві брекет-системи можна додатково доповнити іншими ортодонтичними конструкціями (мікрогвинти тощо), що значно збільшує обсяг корекції та робить металеві брекети оптимальним методом корекції для пацієнтів зі складними порушеннями прикусу.

Мінуси 

Ускладнена гігієна ротової порожнини
Через розмір та особливості конструкції металевих брекетів вам буде складніше підтримувати належний рівень гігієни ротової порожнини. За відсутності належного догляду та регулярної профгігієни, корекція металевими брекетами може ускладнюватись запаленням ясен, виникненням нових вогнищ карієсу та надмірним відкладанням зубного каменю.
 
Дискомфорт під час використання
Біль, подразнення слизових, загальний дискомфорт – саме з такими симптомами  у перші 2-4 тижні корекції зустрічається більшість пацієнтів. Для зменшення травматизації слизової порожнини рота може використовуватись ортодонтичний віск, а загальний дискомфорт від використання конструкцій значно зменшується згодом.

На завершення

Запишіться на консультацію до ортодонта, та дізнайтесь, які методи корекції підійдуть саме вам.
 
Деталі та запис на огляд можливий через форму зворотного зв’язку нижче або за номерами:

Філія на Славутичі: 0 800 331 555

Філія на Позняках: 0 800 332 555

РЕФЕРТА: здорова усмішка – це просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У Вас виникли питання? Залиште номер телефону!
Ми зателефонуємо Вам за декілька хвилин!


  Також читайтеВсі статті⋅⋅⋅
  Кому підходять елайнери?

  Кому підходять елайнери?

  Читати статтю
  Що краще: керамічні чи металеві брекети?

  Що краще: керамічні чи металеві брекети?

  Читати статтю
  Що обрати: вініри чи коронки?

  Що обрати: вініри чи коронки?

  Читати статтю
  Контакти⋅⋅⋅
  Київ, вул. Сімферопольська 19/1
  Позняки
  Прокласти маршрут
  Пн. - Пт. 9:00 - 21:00
  Сб. 9:00 - 17:00
  Нд. Вихідний
  0 800 332 555 Детальніше про філію
  Стоматологія РЕФЕРТА на Позняках
  Київ, вул. Садова 136-а
  Славутич
  Прокласти маршрут
  Пн. - Пт. 9:00 - 21:00
  Сб. 9:00 - 17:00
  Нд. Вихідний
  0 800 331 555 Детальніше про філію
  Стоматологія РЕФЕРТА на Славутичі
  Залишити відгук


   Запис на курс


    Дякую за звернення!

    Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.

    Дякуємо за відгук!

    Ми робимо все, щоб перевершувати Ваші очікування :)

    Дякуємо, що обираєте Навчальний центр РЕФЕРТА!

    Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом для обговорення деталей.

    Нагору